KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9098332

nr 909 8332

Färgetsningar

2 st, Rävjakt, efter JF Herring, England, motivet: 52 x 105

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 september 2014
kl 20:01:28

1/9 11:15:19 1      Vinnande bud
1/9 19:42:53 2      700 kr